Gwarancja bezpieczeństwa

Powierz swoją Przeprowadzkę specjalistom takim jakim jest Firma Reszka Przeprowadzki Rzeszów, Dokładamy wszelkich starań by byli Państwo w 100% zadowolenie z naszych usług.             Serdecznie Zapraszamy

 

 

Kliknij tutaj, aby zobaczyć szczegóły


Galeria zdjęć

Przeprowadzka    Przeprowadzka   

zobacz więcej zdjęć »

Jak pracujemy?

Firma Pracuje 24h/7 dni w tygodniu  RESZKA Wykonuje Kompleksowe Usługi Przewozowe. Wiaze się z tym  wysyłanie Meblowozów wraz z Profesjonalną ekipą do Klientów w różnych rejonach Kraju i Unii Europejskiej.  
 
Jeżeli chcielibyście państwo przeprowadzić się z dowolnego miejsca kraju i Unii Europejskiej- proponujemy Ci naszą pomoc. Kompleksowe Usługi Przewozowe. Świadczymy kompleksową obsługę mienia przesiedlenia:dysponujemy zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obsługi Przeprowadzek międzynarodowych, pakujemy mienie zgodnie z wymogami transportu międzynarodowego, uwzględniając wszelkie życzenia naszych klientów i sugerując najodpowiedniejsze rozwiązania, na przesyłki drobnicowe, załatwiamy formalności związane z wywozem dzieł sztuki, reprezentujemy naszych klientów przed Urzędem Celnym, w razie potrzeby odtwarzamy w 100% wygląd mieszkania z miejsca załadunku, oferujemy szeroką gamę ubezpieczenia Państwa mienia w Transporcie międzynarodowym. 

 

Zapraszamy do zapozniania się z naszymi referencjami.


Giergiel nieruchomości - mieszkania i domy w zasięgu ręki
Realizacja: xin.pl   strony internetowe rzeszów